Телефон:
+38 067 535 34 38

Компанія "УДГ ТРЕЙДИНГ" – молода та швидкозростаюча компанія на ринках України. Компанія була заснована 04.10.2018 року. Основними напрямками є торгівля нафтопродуктами, електроенергією та агротрейдинг. Цінностями нашої компанії є клієнтоорієнтовність, гнучкість для партнерів і вектор на довгострокове взаємовигідне співробітництво та нульова толерантність до тіньового ринку.

"УДГ ТРЕЙДИНГ" є частиною міжнародного трейдера "Rhinestone Trading" що активно розвивається та веде многопрофільну діяльність на ринках України, Европи, на Балканах, РФ, РБ, Прибалтики, Грузії та інших регіонах.

Наша компанія на постійній основі реалізує великим і дрібним оптом газ скраплений марок СПБТ, БТ, ПТ, ПБА, LPG високої якості по всій Україні на умовах FCA та DDP. Весь поставлений газ відповідає вимогам європейських стандартів. Маючи прямі контракти з заводами Республіки Білорусь, Республіки Казахстан, Російської Федерації, Литви, Польщі та України ми можемо гарантувати стабільні поставки нашим клієнтам виключно якісного товару.
На сьогоднішній день ми пропонуємо ресурс як імпортного, так і вітчизняного походження в більшій частині країни – Львівській, Житомирській, Київській, Харківській, Кіровоградській, Запорізькій, Дніпропетровській та Полтавській областях. Також маємо можливість закупати ресурс залежно від Ваших потреб та якості як на заводах-виробниках в Україні, так і за її межами.
Будемо раді бачити Вас нашим постійним партнером!

ТОВ 'УДГ ТРЕЙДИНГ'

г.Київ, 04053, вул. Стрітенська 10, оф.520
тел.: +38 067 535 34 38
e-mail: office@ukrdniprogaz.com.ua

© 2022 ТОВ "УДГ ТРЕЙДИНГ" - газ для автомобилей, аграриев, производства